Karolina Czepkiewicz

Opublikowane przez admin w dniu

Karolina Czepkiewicz

Animatorka działań kulturalnych (absolwentka Studium Animatorów Kultury w Kaliszu). W czasie edukacji w SAK prowadziła warsztaty, występowała na scenie oraz reżyserowała filmy, etiudy i spektakle teatralne (etiuda teatralna „Relationship”, interaktywny spektakl dyplomowy „Historia naszych zębów”). 

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu.  Pracowała w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, w której miała okazję oprowadzać po wystawach i prowadzić warsztaty tematyczne. 

Opracowuje i prowadzi indywidualne i grupowe warsztaty animacyjno-kulturalne, m.in. „Teatr od kuchni”.  Pracuje z młodzieżą w ramach programu Szkoła & Sztuka w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. 

Od 2017 roku w zespole Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja w Łodzi. Producentka zeszłorocznego „Święta Łodzi Filmowej. 75 lat historii kina”, które odbyło się w Łodzi, Bełchatowie, Wieluniu i online.

Uważna obserwatorka rzeczywistości z głową pełną pomysłów. Swoją ciekawość świata zaspokaja biorąc udział w różnych projektach kulturalnych, warsztatach, wolontariatach i innych zajmujących projektach, które tworzą równie ciekawi i interesujący ludzie.

Kategorie: Artyści